X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

سایت جامع خرمدشت

تصویر درخواستی/برادران تراب و پسرخاله

تاریخ ارسال: یکشنبه 24 شهریور‌ماه سال 1392 ساعت 11:41 | نویسنده: مهدی ایزدی | چاپ مطلب 1 نظر

از رشد قلیان تا انتشار تصاویر روزه خواری علنی در ده علی/مسئولین اقدام کنند

سلام  چند وقت پیش تو وبلاگ های ده علی گشتی میزدم که چشمم خورد به تصویری که اول باورش نکردم اما یه کم دقت کردم دیدم درسته    (روزه خواری )


این حرکت به نظر جالب از طرف مدیر وبلاگی که نمیخوام اسمشو ببرم به همین جا ختم نمیشه و تو وبلاگش تصاویری رو میذاره که عملا داره قلیونو تو جوونا و حتا نوحجوونای ده انتشار میده مسئولین عزیز شهرستان یه فکری به حال ده علی هم بکنید  فکر کنم داره از دست میره 

برای مثال شبی نیست که تو ده جوونا دور هم جمع نشن و قلیون نکشن ......

تاریخ ارسال: یکشنبه 24 شهریور‌ماه سال 1392 ساعت 11:35 | نویسنده: مهدی ایزدی | چاپ مطلب 2 نظر

آغاز مسابقات فوتسال جام شهدای دولت در کوهبنان

با حضور 13 تیم صورت گرفت:

مسابقات فوتسال جام شهدای دولت با حضور 13 تیم در شهرستان کوهبنان آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کوهبنان به نقل از فارس، همزمان با هفته دولت مسابقات فوتسال جام شهدای دولت با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان، ورزشکاران و هیئت های ورزشی در محل سالن ورزشی 22 بهمن محله انصار کوهبنان آغاز شد.

فرماندار کوهبنان در این آیین ضمن تبریک هفته دولت اظهار کرد: در پرتو نظام مقدس جمهوری اسلامی و تلاش دولتمردان در حال حاضر 13 سالن ورزشی در شهرستان کوهبنان ساخته شده و در اختیار جامعه ورزشی قرار گرفته است.

منصور متقی ادامه داد: ساخت استخر شنا در شهرستان کوهبنان باید در اولویت کار مسئولان ورزش استان قرار گیرد، زیرا در حال حاضر ورزشکاران باید به شهرستان های مجاور بروند.

وی تصریح کرد: با تلاش شهرداری کیانشهر استخر شنای آب سرد در مجتمع بزرگ فرهنگی ورزشی بخش طغرالجرد آماده افتتاح است، اما درخواست اکثر جوانان کوهبنانی احداث استخر شنا در مرکز شهرستان است.

فرماندار کوهبنان تاکید کرد: به منظور تشویق ورزشکاران کوهبنانی هر کدام از تیم های ورزشی شهرستان که موفق به کسب رتبه برتر استانی و کشوری شوند، توسط فرمانداری با اهدای جوایز ارزنده ای تجلیل می شوند.

مسئول هیئت ورزش های روستایی و بومی محلی کوهبنان گفت: به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت و فراهم کردن زمینه نشاط و شادابی در بین جوانان ورزشکار مسابقات فوتسال جام شهدای دولت با شرکت 13 تیم که نماینده شهدای محلات و روستاهای شهرستان هستند به مدت دو هفته به صورت دوره ای برگزار می شود.

منصور جعفری افزود: برای بالا بردن روحیه نشاط و شادابی ورزشکاران در دور اول مسابقات، ورزشکاران شرکت کننده در دو گروه شش تیمی با هم به رقابت می پردازند که یک تیم به قید قرعه به استراحت می رود و در پایان از هر گروه دو تیم به دور بعدی صعود می کنند.

وی ادامه داد: در فینال مسابقات تیم های منتخب به صورت ضربدری با هم به رقابت می پردازند و در نهایت به تیم های اول تا سوم و تیم برتر مسابقات حکم قهرمانی و جوایزی به رسم یادبود اهدا می شود.

جعفری گفت: به منظور تشکیل تیم فوتسال شهرستان بهترین بازیکنان این دوره از مسابقات فوتسال انتخاب می شوند تا پس از گذراندن آموزش های لازم زیر نظر مربی مجرب برای شرکت در مسابقات استان آمادگی لازم را داشته باشند.

تاریخ ارسال: دوشنبه 18 شهریور‌ماه سال 1392 ساعت 11:19 | نویسنده: مهدی ایزدی | چاپ مطلب 2 نظر

دروغ شاخدار آمریکا.....

افسران - دروغ‌های شاخ‌دار آمریکا

تاریخ ارسال: یکشنبه 17 شهریور‌ماه سال 1392 ساعت 13:23 | نویسنده: مهدی ایزدی | چاپ مطلب 0 نظر

شاید «نعیما» نخواهد «خمینی» باشد

افسران - شاید «نعیما» نخواهد «خمینی» باشد
reza طاهری؛ دخترِ دخترِ دخترِ امام خمینی است. دخترِ دخترِ دخترِ امام، یعنی نسل سوم انقلاب. انقلابی که پدربزرگ مادرش با اعتقاد به اسلامِ شیعه‌ی انقلابی تئوریزه و با پشتوانه مردم به پیروزی رسانده و ده سال پس از پیروزی هم، رهبری کرده. نعیما؛ نسل سومی است، یعنی الان بین 20 تا 30 سال دارد، امام و جنگ را یا ندیده یا بنا به مشاهده نفهمیده. نعیما اسمِ خمینی ندارد، شاید هم نخواهد داشته باشد. شاید نخواهد انقلابی باشد و شاید نخواهد حتی مذهبی باشد. نخواهد حجاب داشته باشد و نخواهد در ایران زندگی کند. همچنانکه الان در کانادا درس می‌خواند - خوب هم درس می‌خواند و جایزه می‌گیرد - و همچنانکه با حجاب نصفه نیمه در مراسم حاضر می‌شود.
شاید دلش بخواهد با هویت خودش زندگی کند نه هویت پدربزرگ مادرش. دلش بخواهد صفحه فیسبوک، اینستاگرام و پینترست داشته باشد. عکس‌های خودمانی بگذارد و... اما مانعی وجود دارد. مانعِ نعیما، مادرِ نعیماست؛ نعیمه اشراقی. اتفاقا مادر نعیما هم مثل اوست. صفحه فیسبوک دارد، اصلاحطلب است و در سیاست آزادانه فکر و اظهار نظر می‌کند، عقاید خاصی راجع به حجاب دارد، عکس های آرایش کرده‌اش عده‌ای را ناراحت می‌کند و...
اما، اما، اما ! اما مادر نعیما روی دیگری هم دارد. می خواهد خودش را به پدربزرگش منتسب کند بی‌آنکه چندان به وی متشبث و متشابه باشد. غافل از اینکه نسبت با خمینی(ره)؛ ایدئولوژیک و تئوریک است نه اولیگارشیک و ژنتیک. امام خمینی(ره) یک عالم شیعی در فقه و فلسفه و عرفان بوده. یک رهبر سیاسی با تفکر انقلابی و عدالتخواهانه بوده که خود آن را «اسلام ناب» می‌نامید و در مقابل «اسلام امریکایی» و... قرار می‌داد (همچنانکه در مقابل اسلام متحجران موضع تندی داشت). یک رهبر مردمی، ساده‌زیست و بی‌ادعا بوده.
بنابراین اگر کسی می‌خواهد از نسبت خود با امام(ره) بگوید یا ادامه‌دهنده راه او در علوم اسلامی باشد (نظیر برادر خانم اشراقی و دایی‌زاده هایش که معمم هستند)، یا تفکر اسلام ناب او را در نظر و عمل پیاده کند(بخصوص در عالم سیاست) و البته باید مثل پدربزرگشان مردمی، بی‌ادعا و ساده‌زیست باشد
خمینی؛ اشراف زاده، سناتور یا ثروتمند نبود که لقب اشرافی، نفوذ سیاسی و مکنت مالی او به فرزندانش به ارث برسد. خمینی رهبر آزادیخواهان و عدالتخواهان جهان اسلام بود که شاگردان و پیروانش در پاکستان(شهید صادق حسینی)، عراق(شهید باقر صدر)، لبنان(امام موسی صدر)، جمهوری آذربایجان (اکرام علی اف) و... کشته شدند، ربوده شدند، زندانی شدند، شکنجه شدند و...
«خمینی چی» بودن سخت است و «خمینی» بودن خیلی سخت‌تر. شاید «نعیما» نخواهد این بار را به دوش بکشد. شاید دلش بخواهد راهش را خودش انتخاب کند و در این راه، راحت باشد. مقصر مادرش «نعیمه» است که این بار را روی دوش او می‌گذارد، بی‌آنکه خود او بخواهد. مادرش  که خود دچار تناقض است؛ هم می‌خواهد به دخترش افتخار کند (همانگونه که هست) و هم می‌خواهد چیزی باشد که نیست. اینست که عکس دخترش را با فتوشاپ ناشیانه‌ای اصلاح و محجبه می‌کند و بعد که که عکس اصلی منتشر می شود، پست خود را حذف می کند. تناقض از مادر نعیماست، نه خود او. بیچاره نعیما که به خاطر مادرش، حریم خصوصی اش مورد تجاوز قرار می‌گیرد و باید جوابگوی کسانی باشد که با آنها کاری نداشته و ندارد. حرص مادر نعیما بر انتساب خود به امام، حق زندگی آزادانه را از نعیما می گیرد
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 14 شهریور‌ماه سال 1392 ساعت 11:41 | نویسنده: مهدی ایزدی | چاپ مطلب 0 نظر
( تعداد کل: 8 )
   1      2   >>
صفحات